БисквиткиСтраницата на Росен-85 използва Бисквитки /Cookies.

Изпити

0899 83 33 02

Свържете се с нас

Офис Хаджи Димитър 0899 83 33 02
Офис Младост 0894 44 25 86

Календар

Следващият курс започва на 27 Май 2019
Виж в календар

Намери ни

En
Име и фамилия
АННА ЗДРАВКО ШИВАЧЕВА
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
14:00
Взет
Име и фамилия
АНДРЕА МИНКОВА ПОПДИМИТРОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
16.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
МАРТИН КРИСТИЯНОВ ГИНЧЕВ
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
14:00
Невзет
Име и фамилия
КРАСЕН СЛАДИМИЛОВ ДОЙКОВ
Категория
A
Вид
Практически
16.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЕМИЛ ПЕТРОВ СЕНТОВ
Категория
A
Вид
Практически
16.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
РОСЕН ГЕОРГИЕВ АНГЕЛОВ
Категория
A
Вид
Практически
16.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ПЕТЪР ВЕНЕЛИНОВ ТРИФОНОВ
Категория
A
Вид
Практически
16.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ДИМИТЪР БОЖИДАРОВ ДАМЕВ
Категория
A
Вид
Практически
16.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
КСЕНИЯ ПРОНКЕВИЧ
Категория
B
Вид
Теоретичен
16.04.2019
/
10:30
Взет
Име и фамилия
СИНТИЯ ЗАЗА ЦИЦВИДЗЕ
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
НИКОЛАЙ МОМЧИЛОВ ПЕТРОВ
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
СТЕЛА ПЕТКОВА ЛЮБОМИРОВА
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
КАМЕЛИЯ ЕЛТИМИРОВА ЦВЕТАНСКА
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
МИЛЕНА ИВАНОВА ПЕТРОВА МАРИНОВА
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
АЛЕКС ПЛАМЕНОВ БЛАГОЕВ
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
12:30
Взет
Име и фамилия
ПАВЕЛ ВЕНЕЛИНОВ ВАСИЛЕВ
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
12:30
Взет
Име и фамилия
МАГДАЛЕНА ГЕОРГИЕВА АЛЕКСАНДРОВА
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
12:30
Взет
Име и фамилия
ДРАГАНА НИКОЛОВА ГЪЛЪБОВА
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
12:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ ИЛИЯНОВ ФЛОРОВ
Категория
B
Вид
Практически
16.04.2019
/
12:30
Взет
Име и фамилия
ПЕТЪР ПЕТРОВ ГАНЕВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
16.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
МИХАИЛ ПЕТРОВ ГАНЕВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
16.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ДАРИЕЛ НУРТИНОВ СЕЙДУЛОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.04.2019
/
14:30
Взет
Име и фамилия
НИЯ ДАНЧЕВА ДАНЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.04.2019
/
14:30
Взет
Име и фамилия
КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ ПАНАЙОТОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
15.04.2019
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ФЛОРИАН-ДАВИД ФЛОРИАНОВ ГЕОРГИЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
12.04.2019
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
ДИМИТЪР ИВАНОВ ДИМИТРОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
12.04.2019
/
10:30
Взет
Име и фамилия
НИКОЛ НИКОЛАЕВА РАНКОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
12.04.2019
/
13:30
Взет
Име и фамилия
АЛЕКСЕЙ МЛАДЕНОВ МОЛОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
11.04.2019
/
10:30
Взет
Име и фамилия
МИХАЕЛА МИРОСЛАВОВА СЛАВЧЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
11.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЕМИЛ РОСЕНОВ ИЛИЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
11.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЦВЕТОМИР ЛЮДМИЛОВ ХРИСТОВ
Категория
C
Вид
Практически
11.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЯВОР ВАСИЛЕВ ЛУКАНОВ
Категория
C
Вид
Практически
11.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЧАВДАР НЕОФИТОВ АТАНАСОВ
Категория
C
Вид
Практически
11.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
АНТОН МИТКОВ РАДУЛОВ
Категория
D
Вид
Практически
11.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
БОГОМИЛ НИКОЛАЕВ МИХАЙЛОВ
Категория
D
Вид
Практически
11.04.2019
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
КАМЕЛИЯ АЛЕКСАНДРОВА БОЗУШКА
Категория
B
Вид
Теоретичен
11.04.2019
/
13:30
Взет
Име и фамилия
ФИЛИП ИВАНОВ ИВАНОВ
Категория
D
Вид
Практически
11.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
СИМЕОН МАРИНОВ ЦАНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
10.04.2019
/
11:30
Взет
Име и фамилия
НИКОЛАЙ КИРИЛОВ МАНОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
10.04.2019
/
09.30
Взет
Име и фамилия
ИВАН КОСТАДИНОВ ПОПОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
10.04.2019
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ДИМИТЪР РУМЕНОВ БОТЕВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
10.04.2019
/
10:30
Взет
Име и фамилия
БИЛЯНА ИВАНОВА ТОЧЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
10.04.2019
/
11:30
Взет
Име и фамилия
КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ ПАНАЙОТОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
10.04.2019
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
НИКОЛ ПЕТРОВА ГЕОРГИЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
10.04.2019
/
13:30
Взет
Име и фамилия
ПЕТРА НИКОЛАЕВА ЛЕБЕД
Категория
B
Вид
Теоретичен
09.04.2019
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ДАНИЕЛ ВАЛЕРИЕВ АЛЕКСАНДРОВ
Категория
A
Вид
Практически
09.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ ВАЛЕНТИНОВ ЛИШЕВ
Категория
A
Вид
Практически
09.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЕЛИ РУМЕНОВА АНДРЕЕВА
Категория
A2
Вид
Практически
09.04.2019
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
РАДМИЛ СТЕФАНОВ ТОДОРОВ
Категория
A
Вид
Практически
09.04.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЗДРАВКО ВАСИЛЕВ ДЕНЧЕВ
Категория
C
Вид
Практически
09.04.2019
/
12:00
Взет