БисквиткиСтраницата на Росен-85 използва Бисквитки /Cookies.

Изпити

0899 83 33 02

Свържете се с нас

Офис Хаджи Димитър 0899 83 33 02
Офис Младост 0894 44 25 86

Календар

Следващият курс започва на 26 Ноември 2018
Виж в календар

Намери ни

En
Име и фамилия
БИСЕРА БОРИМИРОВА ЦАНОВА
Категория
B
Вид
Практически
01.11.2018
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
МАРТИН БОРИСЛАВОВ КОВАЧКИ
Категория
B
Вид
Практически
01.11.2018
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
БОЯН ЗДРАВКОВ АСПАРУХОВ
Категория
B
Вид
Практически
01.11.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ДИМИТЪР ИВАНОВ РУМЕНОВ
Категория
B
Вид
Практически
01.11.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
КЪНЧО ИВАНОВ КУЦАРОВ
Категория
B
Вид
Практически
01.11.2018
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
БЕНИАМИН ДИНКОВ ЗЛАТАРОВ
Категория
B
Вид
Практически
01.11.2018
/
09:30
Не се явил/а
Име и фамилия
ЛИЛИЯ ИЛИЕВА ИЛИЕВА
Категория
B
Вид
Практически
01.11.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
МИЛЕНА МИХАЙЛОВА КАРАКЕХАЙОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
31.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
НИКОЛА ИВАНОВ ЛАСКОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
31.10.2018
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
АТАНАС ДИМИТРОВ НИЗАМСКИ
Категория
B
Вид
Теоретичен
30.10.2018
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ГЕРГАНА АНДРЕЕВА ГОРЧЕВА
Категория
B
Вид
Практически
30.10.2018
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ИВАНА АЛЕКСАНДРОВА СИРАКОВА
Категория
B
Вид
Практически
30.10.2018
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ДАНАИЛ ВОЛОДИЕВ ГРОЗДАНОВ
Категория
B
Вид
Практически
30.10.2018
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ПАВЕЛ СВЕТОСЛАВОВ ЧАНКОВ
Категория
B
Вид
Практически
30.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЛЕЙЛЯ ЕРХАНОВА СЕЗЕР
Категория
B
Вид
Практически
30.10.2018
/
12:00
Невзет
Име и фамилия
ЕЛЕНА РОСЕНОВА КЬОРОВА
Категория
B
Вид
Практически
30.10.2018
/
12:00
Невзет
Име и фамилия
МИРЕЛА МИРОСЛАВОВА ИВАНОВА
Категория
B
Вид
Практически
30.10.2018
/
12:00
Невзет
Име и фамилия
СВЕТЛИН ЛЮДМИЛОВ МЕТОДИЕВ
Категория
B
Вид
Практически
30.10.2018
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
НИКОЛ ПЛАМЕНОВА ДИМИТРОВА
Категория
B
Вид
Практически
30.10.2018
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
АНДРЕА КИРИЛОВ МАРИНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
30.10.2018
/
15:30
Предстои
Име и фамилия
СТАНИСЛАВА СТОЯНОВА КАРАЛЕЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
26.10.2018
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ВИКТОРИЯ ДОЙЧИНОВА ТОШКОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
25.10.2018
/
09.30
Взет
Име и фамилия
НИКОЛ ИЛИЕВА ВАЛЕРИЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
24.10.2018
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИЯ ИВОВА ВЕЛЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
24.10.2018
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
АНЕЛИЯ ИВАНОВА БЛАГОЕВА
Категория
C
Вид
Теоретичен
24.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЗДРАВКО КАРАДЖОВ
Категория
C+E
Вид
Практически
24.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ВЛАДИМИР ВАСИЛИЕВИЧ ВОИНСКИЙ
Категория
C+E
Вид
Практически
24.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ПАВЕЛ ЛЮДМИЛОВ ГЕКОВ
Категория
A1
Вид
Практически
24.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ДИМИТЪР ХРИСТОВ ХРИСТОВ
Категория
A
Вид
Практически
24.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ТЕОДОР СЪЙКОВ СЪЙКОВ
Категория
A
Вид
Практически
24.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ВЛАДИМИР АТАНАСОВ ГАНЕВ
Категория
A
Вид
Практически
24.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
РОСЕН РУМЕНОВ СТАНКОВ
Категория
A
Вид
Практически
24.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
Категория
B
Вид
Практически
24.10.2018
/
10:30
Взет
Име и фамилия
НИКОЛ ПЛАМЕНОВА ДИМИТРОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
24.10.2018
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
ЦВЕТЕЛИНА ПЕТРОВА СПАСОВА
Категория
B
Вид
Практически
24.10.2018
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ЕЛЕНА РОСЕНОВА КЬОРОВА
Категория
B
Вид
Практически
24.10.2018
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
ЛЕЙЛЯ ЕРХАНОВА СЕЗЕР
Категория
B
Вид
Практически
24.10.2018
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
АДЕЛИНА ВЕСЕЛИНОВА АТАНАСОВА
Категория
B
Вид
Практически
24.10.2018
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
МИРЕЛА МИРОСЛАВОВА АТАНАСОВА
Категория
B
Вид
Практически
24.10.2018
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
СВЕТЛИН ЛЮДМИЛОВ МЕТОДИЕВ
Категория
B
Вид
Практически
24.10.2018
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
РОСТИСЛАВ ПЕТКОВ НЕНОВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
23.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ДАНАИЛ ВОЛОДИЕВ ГРОЗДАНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
23.10.2018
/
14:30
Взет
Име и фамилия
МИХАЕЛА ЛАЗАРОВА ВНДОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
23.10.2018
/
13:30
Невзет
Име и фамилия
СТЕФАН ЦВЕТАНОВ МИНКОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
23.10.2018
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ДИНКО ДИМИТРОВ НЕЙЧЕВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
23.10.2018
/
09.30
Взет
Име и фамилия
МАРТИН ВАСИЛЕВ СТОЯНОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
23.10.2018
/
09.30
Взет
Име и фамилия
МАРЧЕЛА ЕМИЛОВА РУСЕВА
Категория
B
Вид
Практически
23.10.2018
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
МОНИКА БОЯНОВА ХАЛАЧЕВА
Категория
B
Вид
Практически
23.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
АНДРЕЙ МИЛКОВ БЕРНЕР
Категория
B
Вид
Практически
23.10.2018
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВ
Категория
B
Вид
Практически
23.10.2018
/
09:30
Взет