БисквиткиСтраницата на Росен-85 използва Бисквитки /Cookies.

Изпити

0899 83 33 02

Свържете се с нас

Офис Хаджи Димитър 0899 83 33 02
Офис Младост 0894 44 25 86

Календар

Следващият курс започва на 17 Август 2020
Виж в календар

Намери ни

En
Име и фамилия
КРИСТИНА СИМЕОНОВА ГЕОРГИЕВА
Категория
B
Вид
Практически
29.07.2020
/
09:30
Взет
Име и фамилия
МЕЛАНИ НИКОЛОВА НИКОЛОВА
Категория
B
Вид
Практически
29.07.2020
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ЛИАНА ДИЯНОВА БЕЛЕГАНСКА
Категория
B
Вид
Теоретичен
27.07.2020
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
АЛЕКСАНДРА НИКОЛАЕВА ХРИСТОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
27.07.2020
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
БОГДАН АВГУСТОВ СПАСОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
27.07.2020
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ЮЛИАН ВЛАДИМИРОВ ВЛАДИМИРОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
27.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
ВАНЕСА КИРИЛОВА ГЕОРГИЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
27.07.2020
/
15:30
Взет
Име и фамилия
ПЕТЬО ВАЛЕНТИНОВ КРЪСТЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
24.07.2020
/
09:30
Не се явил/а
Име и фамилия
ВАСИЛКА КОСТАДИНОВА ПАВЛОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
24.07.2020
/
15:30
Взет
Име и фамилия
ВЕСЕЛИН РУМЕНОВ БАЙРАКТАРОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
24.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
ЦВЕТОМИР ЦВЕТАНОВ ПАВЛОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
24.07.2020
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
МАРИЯ ГЕОРГИЕВА ГРИГОРОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
22.07.2020
/
09:30
Взет
Име и фамилия
МАРИЯ ИВАНОВА ИЛИЕВА
Категория
B
Вид
Практически
22.07.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
МИХАИЛ ВАСИЛЕВ ВАСИЛЕВ
Категория
B
Вид
Практически
22.07.2020
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ЛУЧИЯ ИЛИЕВА МАНОЛОВА
Категория
B
Вид
Практически
22.07.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
СТОЯН РОСЕНОВ НИКОВ
Категория
A2
Вид
Практически
22.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
ТЕОДОР ДИМИТРОВ ВЕЛЕВ
Категория
B
Вид
Практически
22.07.2020
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
КАРИНА КРАСИМИРОВА ТАШЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
22.07.2020
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ВАСИЛЕНА ИВАНОВА ТОДОРОВА
Категория
B
Вид
Практически
22.07.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ДИЯН ЛЮБЕНОВ ВИДЬОВ
Категория
C
Вид
Практически
22.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
ПЕТЪР ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
Категория
A
Вид
Практически
22.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
СИМЕОН НИКОЛАЕВ СТОЯНОВ
Категория
B
Вид
Практически
22.07.2020
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ДЕСИСЛАВ МЕНЧОВ ЛОЗАНОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
21.07.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ИВАНКО ЦВЕТАНОВ ВЕЛИЧКОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
21.07.2020
/
15:30
Взет
Име и фамилия
РОМИНА РУМЕНОВА КОЛЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
21.07.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
НИКОЛЕТА ГЕОРГИЕВА СТОЯНОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
21.07.2020
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
СЕВДАЛИНА СВИЛЕНОВА СИМЕОНОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
20.07.2020
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ПЕТЬО ВАЛЕНТИНОВ КРЪСТЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
20.07.2020
/
08:30
Невзет
Име и фамилия
ИВОНА СТОЯНОВА СОКОЛОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
17.07.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
БИЛЯНА ПЕТРОВА КАРАБАКАЛОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
17.07.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
РАЛИЦА БОЯНОВА НЕЧОВСКА
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.07.2020
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ИВАЙЛО ИВАНОВ САВОВ
Категория
A
Вид
Практически
15.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
КАМЕН ЦВЕТКОВ КАМЕНОВ
Категория
A
Вид
Практически
15.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
ЕЛИЗАБЕТ ИЛИЕВА ВАНКОВА
Категория
B
Вид
Практически
15.07.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
АНТОНИО ЛЮБОМИРОВ ПАНТОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.07.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
БОГДАН ДИМИТРОВ БОГДАНОВ
Категория
A
Вид
Практически
15.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
АНЕЛИЯ ЦВЕТАНОВА МАРИНОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
ГЮНЕЛ БАСРИЕВА ЯШАР
Категория
B
Вид
Практически
15.07.2020
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
РОСЕН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
14.07.2020
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ОРЛИН ОРЛИНОВ ЙОРДАНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
14.07.2020
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ТЕОДОРА ЯСЕНОВА ПЕТРОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
13.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
РОМИНА РУМЕНОВА КОЛЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
13.07.2020
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
БОРИСЛАВ БОРИСОВ РАДОМИРОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
10.07.2020
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ИВАН ВАСИЛЕВ АТАНАСОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
10.07.2020
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ДАРИН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
09.07.2020
/
14:30
Взет
Име и фамилия
МЕРТ СЕЛИМ РЕДЖЕБ
Категория
C
Вид
Практически
08.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
КРАСИМИРА АНГЕЛОВА ДИМИТРОВА
Категория
B
Вид
Практически
08.07.2020
/
12:00
Невзет
Име и фамилия
ЕВГЕНИ СИМЕОНОВ СТАНЧЕВ
Категория
C
Вид
Практически
08.07.2020
/
08:30
Взет
Име и фамилия
ДИЯН ЛЮБЕНОВ ВИДЬОВ
Категория
C
Вид
Практически
08.07.2020
/
08:30
Невзет
Име и фамилия
ВИКТОР ВЕСЕЛИНОВ ГРИГОРОВ
Категория
B
Вид
Практически
08.07.2020
/
12:00
Взет