БисквиткиСтраницата на Росен-85 използва Бисквитки /Cookies.

Изпити

0899 83 33 02

Свържете се с нас

Офис Хаджи Димитър 0899 83 33 02
Офис Младост 0894 44 25 86

Календар

Следващият курс започва на 05 Август 2019
Виж в календар

Намери ни

En
Име и фамилия
ПЛАМЕН ДАНИЕЛОВ ПЕТРОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
26.07.2019
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
МАРИЯ ЧЕЛАК
Категория
B
Вид
Теоретичен
25.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
СЕРГЕЙ СЕРГЕЕВИЧ ЧЕЛАК
Категория
B
Вид
Теоретичен
25.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ДЕНИЦА РУМЕНОВА ПЕРНИШКА
Категория
A1
Вид
Теоретичен
24.07.2019
/
13:30
Предстои
Име и фамилия
БОЙКО ЙОРДАНОВ ДИМИТРОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
22.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
МАРИО МАРИЯНОВ АТАНАСОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
22.07.2019
/
11:30
Предстои
Име и фамилия
ДИМИТЪР ЛЮБЕНОВ ДАМБАЛОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
19.07.2019
/
15:30
Взет
Име и фамилия
КАМЕН ДОНЧЕВ ДОНЧЕВ
Категория
B
Вид
Практически
18.07.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ДАНИЕЛА СТОЯНОВА СТОЯНЧЕВА
Категория
B
Вид
Практически
18.07.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
СТИЛЯН БОГОМИЛОВ ВАСИЛЕВ
Категория
B+E
Вид
Практически
18.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ
Категория
B+E
Вид
Практически
18.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ИВАН ПЕТРОВИЧ КАРОВ
Категория
C+E
Вид
Практически
18.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ГЕОРГИ АЛЕКСАНДРОВ ЦВЕТАНОВ
Категория
B
Вид
Практически
18.07.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
АЛЕКС ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ
Категория
B
Вид
Практически
18.07.2019
/
13:30
Предстои
Име и фамилия
РУСИ ВАЛЕНТИНОВ КОРЧЕВ
Категория
D
Вид
Практически
17.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
АНГЕЛ ВЛАДИМИРОВ АРНАУТСКИ
Категория
D
Вид
Практически
17.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ДАНИЕЛ ВЛАДИСЛАВОВ СПАСОВ
Категория
B
Вид
Практически
17.07.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ПЛАМЕН НИКОЛАЕВ МИРЧЕВ
Категория
B
Вид
Практически
17.07.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ЕЛЕНА ЕМИЛОВА САДЕК
Категория
B
Вид
Практически
17.07.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ИВАН ВЛАДИМИРОВ ПЕТРОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
17.07.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
МАРИО МАРИЯНОВ АТАНАСОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
17.07.2019
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
ВИКТОР МИРОСЛАВОВ НИКОЛОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
17.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ЕМИЛ ИВАНОВ ТОДОРОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
17.07.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ИЛИАНА ИВОВА ДИМИТРОВА
Категория
B
Вид
Практически
17.07.2019
/
13:30
Невзет
Име и фамилия
АНТОНИЯ КАЛЧЕВА КАЛЧЕВА
Категория
B
Вид
Практически
17.07.2019
/
13:30
Взет
Име и фамилия
ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ГЕОРГИЕВ
Категория
B
Вид
Практически
17.07.2019
/
13:30
Взет
Име и фамилия
МИХАЕЛА КРИСТИЯНОВА ЧОМАКОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
17.07.2019
/
13:30
Предстои
Име и фамилия
ГАЛИН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
Категория
A
Вид
Практически
16.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
АНАТОЛИ ВЕСЕЛИНОВ ЛЮБЕНОВ
Категория
A
Вид
Практически
16.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
РУМЯНА НИКОЛАЕВА НАКОВА
Категория
A
Вид
Практически
16.07.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ВАСИЛ КРАСИМИРОВ КРЪСТЕВ
Категория
B
Вид
Практически
16.07.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ПЛАМЕН МАРИЯНОВ НИКОЛОВ
Категория
B
Вид
Практически
16.07.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ИВА ВЛАДИМИРОВА ИВАНОВА
Категория
B
Вид
Практически
16.07.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВИЧ УСТИНОВ
Категория
B
Вид
Практически
16.07.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
АНТОН ЕМИЛОВ ВЕЛЧЕВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
15.07.2019
/
13:30
Взет
Име и фамилия
ЦВЕТЕЛИНА ДРАГОМИРОВА КАРАЛЕЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.07.2019
/
11:30
Предстои
Име и фамилия
ДАНИЕЛ ЕМИЛОВ ТАСЕВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
15.07.2019
/
13:30
Предстои
Име и фамилия
ИЛИЯН ГЕОРГИЕВ ШОПОВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
15.07.2019
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
КАЛОЯН ЗДРАВКОВ СТОЯНОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
15.07.2019
/
13:30
Предстои
Име и фамилия
ДАН ПЕТЕВ ПЕТРОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.07.2019
/
14:30
Предстои
Име и фамилия
МАРИО МАРИЯНОВ АТАНАСОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.07.2019
/
14:30
Предстои
Име и фамилия
МАРИЯ ИВАЙЛОВА КУТЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
12.07.2019
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ГЕОРГИЙ ГЕОРГИЕВИЧ ШОШЕВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
12.07.2019
/
14:30
Предстои
Име и фамилия
ВИКТОР МИРОСЛАВОВ НИКОЛОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
11.07.2019
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
ГЕОРГИ АЛЕКСАНДРОВ ЦВЕТАНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
11.07.2019
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ДЕЯН СЕРГЕЕВ ДИМИТРОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
11.07.2019
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА КИРЧЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
11.07.2019
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ ТОМОВ ПОПОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
11.07.2019
/
13:30
Взет
Име и фамилия
СПИРИДОН ТОДОРОВ ВУЧКОВ
Категория
D
Вид
Практически
10.07.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
МИШЕЛ ХРИСТОВ ЯНКОВ
Категория
A
Вид
Практически
10.07.2019
/
09:30
Взет