БисквиткиСтраницата на Росен-85 използва Бисквитки /Cookies.

Изпити

0899 83 33 02

Свържете се с нас

Офис Хаджи Димитър 0899 83 33 02
Офис Младост 0894 44 25 86

Календар

Следващият курс започва на 09 Ноември 2020
Виж в календар

Намери ни

En
Име и фамилия
ЛЮБОМИР ТОДОРОВ ЯНКОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
03.11.2020
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
КОНСТАНТИН ИВОВ ТОДОРОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
02.11.2020
/
11:30
Предстои
Име и фамилия
СТЕФАНО БОРИСЛАВОВ БЕЦЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
02.11.2020
/
13:30
Предстои
Име и фамилия
ДИМИТЪР ПАВЛОВ ЯНАКИЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
30.10.2020
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
БРАНИМИР МИХАЙЛОВ МИКОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
30.10.2020
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ГЕОРГИ МАРИНОВ МАРИНОВ
Категория
A
Вид
Практически
29.10.2020
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
КРАСИМИР НИКОЛОВ КОЧЕВ
Категория
C
Вид
Практически
29.10.2020
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ДИМИТЪР ГИНЕВ ИЛЧЕВ
Категория
C+E
Вид
Практически
29.10.2020
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
СВЕТОСЛАВ ЕМИЛОВ ВИДЕНОВ
Категория
A1
Вид
Практически
29.10.2020
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ХРИСТО ИВАНОВ ХРИСТЕВ
Категория
C+E
Вид
Практически
29.10.2020
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ВАЛЕНТИН НИКОЛОВ НИКОЛОВ
Категория
C+E
Вид
Практически
29.10.2020
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ЛИЛИЯ ЙОРДАНОВА ЗАХАРИНОВА
Категория
B
Вид
Практически
27.10.2020
/
10:00
Предстои
Име и фамилия
ЛЮБОВ ЛЮБЕНОВА ЛЮБЕНОВА
Категория
B
Вид
Практически
27.10.2020
/
10:00
Предстои
Име и фамилия
ВАСИЛ КАОЯНОВ КРУМОВ
Категория
B
Вид
Практически
27.10.2020
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
АНДРЕЙ ДАВИДОВ МАНЕВ
Категория
B
Вид
Практически
27.10.2020
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
РУСКО АЛЕКСЕЕВ ВАСИЛЕВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
27.10.2020
/
15:30
Предстои
Име и фамилия
ЙОРДАН ДЕНИСЛАВОВ ДОНКОВ
Категория
B
Вид
Практически
27.10.2020
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
РАЛИЦА КРАСИМИРОВА ПАПУЧИЕВА
Категория
B
Вид
Практически
27.10.2020
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ВЕРА ВАСИЛЕВА ХРИСТОВА
Категория
B
Вид
Практически
27.10.2020
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ЕЛЕНА СЛАВЕЙКОВА КРЪСТЕВА
Категория
B
Вид
Практически
27.10.2020
/
10:00
Предстои
Име и фамилия
СИЛВИЯ ПЕТЕВА НИКОЛОВА
Категория
B
Вид
Практически
27.10.2020
/
10:00
Предстои
Име и фамилия
НИКОЛАЙ ЕМИЛОВ ВАСИЛЕВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
26.10.2020
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ИЛИЯ РОСЕНОВ ПАРАШКЕВОВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
20.10.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ДАНИЕЛ ЩИЛИЯНОВ СТЕФАНОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
20.10.2020
/
11:30
Взет
Име и фамилия
СИМОНА САЛИ РЕДЖЕБ
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
СИЛВИЯ СВЕТЛОВА ХАНТОВА
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
ПОЛИНА АТАНАСОВА ТОДОРОВА
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ЛЕДА СИМЕОНОВА СТОИЛОВА
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
РАДОСЛАВ НИКОЛАЕВ МИРИНЧЕВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
19.10.2020
/
09:30
Взет
Име и фамилия
АНАСТАСИЯ ЖОВТОДИД
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
13:00
Невзет
Име и фамилия
МАКСИМ ВЛАДИМИРОВ ПЕТКОВ
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
13:00
Невзет
Име и фамилия
АЛЕКСАНДРА ОГНЯНОВА БУДИНОВА
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
11:30
Взет
Име и фамилия
СВЕТОСЛАВ ЕМИЛОВ ВИДЕНОВ
Категория
A1
Вид
Практически
19.10.2020
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
ДАРИН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
12:30
Невзет
Име и фамилия
КАЛОЯН ЧАВДАРОВ МАРИНОВ
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
12:30
Невзет
Име и фамилия
ПАВЛИН ИВАНОВ ЧИПЕВ
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ОГНЯНА ОГНЯНОВА МИЛЕВА
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
12:30
Взет
Име и фамилия
АННА АНТОНОВА КОТЕВА
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
13:00
Взет
Име и фамилия
НАДЕЖДА НИКОЛАЕВА ИЛИНОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
19.10.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
МИРОСЛАВА ГРОЗДАНОВА РАЛЕВА
Категория
B
Вид
Практически
19.10.2020
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ЛЮБОМИР ИВАНОВ РАНГЕЛОВ
Категория
C
Вид
Практически
16.10.2020
/
09:30
Взет
Име и фамилия
КРИСТИЯН ИВАНОВ ЧАЛЕВ
Категория
C
Вид
Практически
16.10.2020
/
09:30
Взет
Име и фамилия
НИВЕЛИН НИКОЛАЕВ ТИНЧЕВ
Категория
C+E
Вид
Практически
16.10.2020
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ЕВГЕНИ КАМЕНОВ ЛАЗАРОВ
Категория
C
Вид
Практически
16.10.2020
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ПАНАЙОТ ПАНАЙОТОВ СПАСОВ
Категория
C
Вид
Практически
16.10.2020
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ТОМЕ ЛАЗАРЕВСКИ
Категория
C
Вид
Практически
16.10.2020
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ХРИСТО ВЕНЦИСЛАВОВ МИТЕВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
15.10.2020
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ ТОДОРОВ ВЪЛЧАНОВ
Категория
A2
Вид
Практически
14.10.2020
/
09:30
Взет
Име и фамилия
РОМАН БУРЛАКОВ
Категория
C
Вид
Практически
14.10.2020
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
КОСТАДИН ГЕОРГИЕВ ПРАЦАКОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
14.10.2020
/
09:30
Взет